Autorská a zákazková potlač látok - tlačíme ekologicky na prírodné bio materiály s certifikátom aj pre detičky do 3 rokov

Košík

Pokračovať v nákupe

Uvedené ceny sú s DPH

O nás

Moyom foto o nás Moyom foto o nás

Vítame Vás na našej stránke moyom.sk!

Príbeh našej značky sa začal písať vďaka našim synom. Šitie bolo dlho mojou záľubou, ktorá ma bavila i napĺňala, no keď som začala šiť vecičky aj pre našich chlapcov, postupne som zisťovala, že to nebude také jednoduché.

Spočiatku som trávila dlhé hodiny na internete prezeraním ponúk rôznych látok a snahou odhadnúť, či budú vybrané látky k sebe ladiť, či už ako kombinácia panel a dizajnová látka, prípadne v kombinácii s jednofarebnou látkou. Rovnako neľahkou úlohou bolo pre mňa nájsť látky, ktoré by boli vhodné pre chlapcov a zároveň by neobsahovali prvoplánové vzory, ktoré uvidíte takmer všade.

Ale ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a my sme tak pomaličky začali skúmať, ako taká potlač látok vlastne funguje. Čakali nás náročné mesiace plné testovania, skúšania a vylaďovania, ale aj mesiace naplnené nadšením a úžasom. Až sme sa dostali sem, na začiatok našej cesty.

Áno, píšem o začiatku našej cesty, pretože tu a teraz to ešte len začína.

Našim cieľom je vyrábať pre Vás stále krajšie a nápaditejšie látky, ktoré v sebe spájajú unikátny dizajn, kreatívne nápady a najvyššiu kvalitu. Môžete si vybrať ktorúkoľvek z látok v našej ponuke, pričom každá jedna látka označená moyom je potlačená našim vlastným autorským dizajnom. Pri návrhu našich ilustrácií dbáme na to, aby vybraný set látok spolu ladil, dal sa jednoducho kombinovať a vo finálnom výsledku tak vytvoril dokonalý celok. Od prázdnej skice, cez finálnu potlač, až po skutočný príbeh, ktorý našim látkam vdýchnete Vy prostredníctvom svojich vlastných výrobkov.

Vedeli ste, že u nás si môžete nechať potlačiť látku aj svojou vlastnou grafikou?

Okrem našej bežnej ponuky látok či zákazkovej tlače sa môžete každý mesiac tešiť aj na novú kolekciu látok, ktorú vám v dostatočnom predstihu predstavíme a vy si ju budete môcť objednať už v predobjednávke. Určite sa preto nezabudnite zaregistrovať na odber nášho newslettera, aby ste nič nepremeškali!

Všetky látky potláčame priamo v našej dielni na Slovensku, vďaka čomu Vám ich vieme dodať v skutočne krátkom čase a sme pripravení promptne reagovať na akúkoľvek Vašu požiadavku. Stačí nás len kontaktovať a spoločne sa budeme snažiť nájsť pre Vás to najlepšie možné riešenie. Navyše, kúpou našich produktov podporíte výhradne slovenskú a českú ekonomiku.

Samozrejmosťou je u nás i vysoký štandard prevedenia samotných látok. Preto máme v ponuke len látky z BIO bavlny.

Veríme, že si u nás vyberiete látky, ktoré si zamilujete a s radosťou sa budete do nášho online obchodíku vracať. Nech sa páči, prezrite si našu ponuku a tešíme sa na Váš nákup!

Tím moyom.sk

Zostaň s nami v spojení

Prihlásenie do newslettra

Kontaktujte nás

Mýtna ul. 558/10
916 01 Stará Turá

+421 940 515 055

Užitočné

Sociálne siete

Moyom logo
Made with
Obrazok lemonbee
by Lemonbee.sk